774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Dílna a zahrada / Emos P5551 GoSmart WiFi zásuvka IP-3001F
Navigace: Elektrospecialista.cz / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Dílna a zahrada
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Emos P5551 GoSmart WiFi zásuvka IP-3001F

Novinka
Emos P5551 GoSmart WiFi zásuvka IP-3001F
399 Kč s DPH
330 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 0,00 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem více jak 3 ks


Parametry produktu Emos P5551 GoSmart WiFi zásuvka IP-3001F

Popis produktu Emos P5551 GoSmart WiFi zásuvka IP-3001F

Wifi zásuvka

Popis produktu
Tato wifi zásuvka s časovačem je ideální pro nastavení zapnutí a vypnutí jakýchkoliv elektrických spotřebičů. Je spolehlivá i ve Vaší nepřítomnosti.

Výhody produktu
Hlavní výhodou je funkce měřiče spotřeby. Díky této funkci máte přehled o množství spotřebované energie. Společně s funkcí časovače je možné optimalizovat připojené spotřebiče a tím ušetřit peníze za energie.
Aplikaci EMOS GoSmart je možné propojit s inteligetními osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. S nimi získáte možnost hlasového zadávání, která Vám práci se zásuvkou ještě více zpříjemní.

Rozšířený popis

Chytré ovládání elektrospotřebičů
Chcete mít pod kontrolou vaše elektrické spotřebiče i když jste mimo svůj domov? Chytrá zásuvka IP-3001F umožňuje ovládat připojené spotřebiče odkudkoliv pomocí mobilního telefonu či tabletu ať už jste v práci, na dovolené nebo na zahradě. Pouhým kliknutím v aplikaci EMOS GoSmart na dálku vypnete nebo zapnete své spotřebiče – ventilátor, elektrické topení a jiné. Zajistěte si bezpečný a úsporný provoz vaší domácnosti!

Díky možnosti dálkového zapínání a vypínání elektrických spotřebičů, měření spotřeby elektrické energie, časovému rozvrhu i nastavení automatického zapnutí či vypnutí jednoduše zvládnete udělat z libovolného standardního spotřebiče chytré zařízení.

Automatizujte svůj domov
Široká nabídka funkcí zásuvky EMOS GoSmart IP-3001F vám umožní přizpůsobit si provoz elektrických spotřebičů v domácnosti přesně podle vašich potřeb. Vybrat si můžete mezi manuálním ovládáním zásuvky, při kterém zásuvku ručně zapnete nebo vypnete. Při automatickém ovládání využijete své mobilní zařízení a pokročilé funkce, které vám usnadní život.

Díky funkci časovače si můžete automatizovat provoz do zásuvky připojených spotřebičů na konkrétní čas a den. Jste mimo svůj domov a chcete, aby se před návratem samy zapnuly? Žádný problém! Funkce odpočtu vám pomůže nastavit automatické zapnutí či vypnutí.

A co takhle nechat vaši čističku vzduchu nebo klimatizaci automaticky vypnout po určité době? Funkce odložené vypnutí je přesně to, co potřebujete.
Praktické funkce
S chytrou zásuvkou IP-3001F můžete na dálku kontrolovat, zda jste po odchodu vypnuli spotřebiče, které jste chtěli. A to není zdaleka vše!

Můžete s ní sledovat celkovou spotřebu připojených zařízení a díky evidované historii v aplikaci kontrolovat, kolik se spotřebovalo energie za daný měsíc.

Zásuvku můžete použít například pro automatické ovládání teploty, osvětlení nebo jiných zařízení ve vašem interiéru. Zapomínáte vypnout vánoční osvětlení na stromečku? Nastavte si automatické vypnutí a zapnutí vánočního světelného řetězu, aniž byste se o to museli starat.
Elegantní a praktická zároveň
Chytrá zásuvka se svým elegantním provedením skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru. Díky jejímu malému rozměru nezabírá příliš místa a dokáže se snadno sladit s ostatním vybavením vašeho domova.

Je vybavena přehlednou indikací stavu, díky které ihned poznáte, zda je zapnutá nebo vypnutá.

Užitečná je i funkce cirkulace pro opakující se spínání vašeho zařízení ve stejných intervalech a náhodný režim, který předstírá aktivitu během vaší nepřítomnosti.


Jednoduché ovládání
Po umístění na vybrané místo pak stačí zásuvku připojit k vaší domácí WiFi síti a spárovat s mobilní aplikací EMOS GoSmart, která je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS. Díky možnosti komunikovat prostřednictvím Bluetooth budete moci zásuvku ovládat i v případě výpadku WiFi signálu.

Zásuvka zvládne maximální proud 16 A a zátěž 3 680 W a vy si tak můžete být naprosto jistí, že spolehlivě obslouží všechna vaše elektronická zařízení bez ohledu na jejich náročnost.

Integrace do systému EMOS GoSmart a TUYA
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.

Nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe a dopřejte si tak více času pro své blízké a zájmy.

ovládání přes platformu Android ano
ovládání přes platformu iOS ano
max. zátěž 3 680 W
napětí/proud 230 V~/16 A max.
max. počet zásuvek na Wi-Fi síť 15
Wi-Fi router 802.11 b/g/n
počet programů 30
spíná fázový vodič
venkovní použití ne
počet spínání za den 30
přenosová frekvence 2,4 GHz WIFI
aktualizace firmware ano
minimální doba sepnutí 1 minuta
volba ikony nebo fotky pro zařízení ano
aktuální čas východu a západu slunce ne
funkce odpočítávání countdown ano
nastavení maximálního času zapnutí neuvádí se
možnost ručního zapnutí ano
alarm info ne
dětské clonky ano
kombinace povelů neuvádí se
pojmenování zařízení ano
skupinové ovládání ano
rozměr 55 × 74 × 55 mm
prodejní obal 1 ks, krabice
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém
další funkce wattmetr, časovač, countdown
protokol Wi-Fi
ovládání hlasovými asistenty ano (Amazon Alexa, Google Assistant)
notifikace do mobilní aplikace ano

Položit prodejci otázku k produktu Emos P5551 GoSmart WiFi zásuvka IP-3001F


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu Emos P5551 GoSmart WiFi zásuvka IP-3001F