774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Pánské holící strojky / Philips S5884/50
Navigace: Elektrospecialista.cz / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Pánské holící strojky
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Philips S5884/50

Doprava ZDARMA
Philips S5884/50
3.699 Kč s DPH
3.057 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 3,51 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem méně jak 3 ks


Parametry produktu Philips S5884/50

Popis produktu Philips S5884/50

Pánský holící stojek

Dopřejte své citlivé pokožce dokonale hladké oholení bez podráždění! Elektrický holicí strojek Philips Series 5000 vybavený progresivní technologií SkinIQ je navržený tak, aby se maximálně přizpůsobil jedinečným tvarům vaší tváře a vytvářel dokonale hladké oholení na mnohem méně tahů. Využívá citlivý senzor Power Adapt, díky kterému dokáže v reálném čase přizpůsobovat holicí výkon hustotě vašich vousů.

Holicí strojek disponuje 45 mimořádně odolnými břity SteelPrecision, které za jednu minutu vykonají až 90 000 pohybů a při používání se samy ostří. Hlavy strojku se otáčejí o 360° a jsou vybavené speciálními kanálky, které jednotlivé vousy navádějí k přesnému zastřižení blízko pokožky. Pro doladění drobných detailů využijete výklopný zastřihovač integrovaný do rukojeti přístroje. Holicí strojek můžete používat úplně na sucho nebo v kombinaci s vodou a holicí pěnou či gelem. Údržba přístroje je velmi snadná díky praktické čisticí stanici. Součástí balení je cestovní pouzdro.

Klíčové vlastnosti:
360° otočné hlavy a technologie SkinIQ pro šetrné holení
60 minut bezdrátového provozu, doba nabíjení 1 hodina
Funkce rychlého nabití za 5 minut
Vhodný pro mokré i suché holení
Samoostřicí břity SteelPrecision pro maximální výkon
Výklopný zastřihovač pro doladění detailů

Inovativní technologie SkinIQ
Tajemství perfektních výsledků elektrického holicího strojku Philips Series 5000 spočívá v inovativní technologii SkinIQ, díky které se přístroj dokáže přizpůsobit potřebám vaší pokožky a vytvářet ještě hladší oholení na méně tahů.

Břity SteelPrecision
Přístroj využívá 45 mimořádně odolných břitů SteelPrecision, které za jedinou minutu v provozu vykonají až 90 000 pohybů. Břity se během používání samy ostří. Holí ještě blíže pokožce a na méně tahů. V porovnání s modely Philips Series 3000.

360-D hlavy s otáčením o 360°
Hlavy holicího strojku se otáčejí až o 360°, jsou mimořádně flexibilní a perfektně se přizpůsobují jedinečným tvarům vaší tváře. Na jejich povrchu jsou umístěné speciální kanálky, které jednotlivé vousy navádějí v optimálním úhlu k perfektnímu zastřižení pro dokonale hladké oholení.

Suché i mokré holení
Holicí strojek se vám 100% přizpůsobí za každé situace: je jen na vás, zda preferujete suché holení, nebo se holíte na mokro s použitím holicí pěny či gelu. Přístroj je voděodolný a můžete ho tak používat i ve sprše.

Senzor Power Adapt přizpůsobí výkon podle hustoty vousů
Vousy na různých částech tváře jsou jinak husté, a proto vyžadují jiný holicí výkon. Elektrický strojek Philips Series 5000 má zabudovaný jedinečný senzor Power Adapt, díky kterému dokáže rozeznat hustotu vousů v ošetřované části obličeje a snímá ji až 250× za vteřinu. Podle sebraných dat přizpůsobuje svůj holicí výkon tak, aby se každé holené ploše obličeje dostalo té nejvhodnější péče.

Bezdrátová čisticí stanice Quick Clean Pod
Elektrický holicí strojek se čistí stejně snadno, jako se používá. Díky bezdrátové čisticí stanici se přístroj o vše postará za vás, vyčistí se a promaže zcela sám – a celý proces trvá přibližně jednu minutu. Čištění tímto způsobem je až 10× efektivnější než důkladné omytí pod tekoucí vodou.* Stanice Quick Clean Pod je velmi malá a lehká, můžete si ji tak bez problémů zabalit s sebou i na cesty.

Výklopný zastřihovač
Holicí strojek Philips Series 5000 je vybavený praktickým výklopným zastřihovačem, který je integrovaný přímo do jeho těla. Díky němu můžete snadno zastřihnout knír, upravit kotlety a bradku nebo vytvořit přesné linie vousů.

60 minut holení na jedno nabití
Špičkový výkon přístroje Philips Series 5000 zaručuje spolehlivá lithium-iontová baterie. Plné nabití zaručí až 60 minut provozu bez kabelu. Přístroj nabízí i funkci rychlonabití, po 5 minutách nabíjení má dostatek energie na jedno kompletní oholení. Aktuální stav baterie zobrazuje indikátor na rukojeti.

Cestovní pouzdro
Dopřejte si hladké oholení i mimo domov! Elektrický holicí strojek Philips Series 5000 se dodává s praktickým pevným pouzdrem, do kterého přesně zapadne a můžete si ho tak bezpečně přibalit s sebou na cesty.

Technické parametry
Další parametry
Typ holicího strojku frézkový
Zdroj energie aku (Li-Ion)
Provedení planžety / frézky 3 frézky
Hlava holicí hlava
Použití a údržba voděodolný
Doba provozu 60 min.
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování Ano
Počet rychlostí 1
Čisticí jednotka Ano
LCD displej Ano
LED kontrolky Ano
Indikace nabíjení Ano

Rozměry balení
Šířka výrobku 16.2 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Položit prodejci otázku k produktu Philips S5884/50


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.