774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Zastřihovače / Zastřihovače vlasů a vousů / Braun Series X XT5200
Navigace: Elektrospecialista.cz / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Zastřihovače / Zastřihovače vlasů a vousů
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Braun Series X XT5200

Doprava ZDARMA
Braun Series X XT5200
999 Kč s DPH
826 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 3,51 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem méně jak 3 ks


Parametry produktu Braun Series X XT5200

Popis produktu Braun Series X XT5200

Holící strojek

Pánský zastřihovač a elektrický strojek Braun XT5200 Series X zvládne holení i úpravu tělesného ochlupení. Hlavice s technologií 4D holení odstraní chloupky snadno a pohodlně a je šetrná k pokožce.

Snadno, rychle a pohodlně – díky hlavě s technologií 4D holení
Inovativní hlava s technologií 4D-Blade má 2 centrální holicí zóny a 2 postranní zastřihovače. Nástavec SkinGuard chrání pokožku před kontaktem s ostřím – pro pohodlné oholení, které je dostatečně hladké na to, aby vypadalo skvěle a zároveň bylo šetrné k pokožce.

Hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela ostrá až 6 měsíců*. Oboustranný nástavec umožňuje zastřihování směrem nahoru i dolů, takže strojek pracuje snadno a rychle. Braun Series XT5 je 100% vodotěsný a umožňuje úpravu suchého či mokrého holení – s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše.

Zastřihujte rychle a stejnoměrně
Zastřihovat můžete směrem nahoru i dolů díky praktickému oboustrannému nástavci. Tento jednoduchý pohyb vám umožní rychlé zastřižení tak, jak vám nejvíce vyhovuje.

Tvarujte snadno, ale precizně
Hlava s technologií 4D-Blade a protiskluzová pogumovaná rukojeť vám umožní precizní úpravu. Tvarování bude přesné a kontrolované – získáte jistotu bez ohledu na úroveň vašich dovedností.

Snadno, rychle a pohodlně každým tahem
Pohodlného a bezpečného holení si můžete užít bez ohledu na úroveň svých dovedností. A to díky plně aktivované hlavě s technologií 4D-Blade, která obsahuje čtyři výkonné holicí prvky, které vyvinou 450 pohybů za sekundu.

Pohodlná úprava těla
Použijte nástavec SkinGuard a upravujte citlivé partie, jako jsou třísla, hrudník a podpaží bezpečně. Nástavec ochrání vaši pokožku a holení tak bude šetrné. Vaše pokožka bude působit hladším dojmem.

Kontrola v problematických partiích
S výkyvnou hlavicí Flex, která se přizpůsobí konturám vaší tváře, dosáhnete rychlých a přesných výsledků – oceníte je zejména v problematických partiích. Holte se intuitivně: nahoru, dolů, zpět i dopředu.

6měsíční odolnost
Odolná hlava s technologií 4D-Blade je navržena pro dlouhou životnost. Je vyrobena ze 100% nerezové oceli a vydrží holit až 6 měsíců* v kuse.

Zcela voděodolný
Váš strojek Series X lze použít s pěnou či gelem, nad umývadlem nebo ve sprše. Snadno se čistí pod tekoucí vodou, takže bude vyhovovat vašim hygienickým standardům.

Volba preferované délky
Požadovanou délku snadno zvolíte pomocí nasazovacích nástavců dostupných v délce 1, 2, 3 a 5 mm na obličej a 0 mm (SkinGuard) a 3 mm na tělo.

Obsah baleni:

1× elektrický holicí strojek
4× nástavce pro použití na obličej (1 mm, 2 mm, 3 mm, 5 mm)
1× nástavec SkinGuard na tělo (0 mm SkinGuard, 3 mm)
1× cestovní pouzdro
1× chytrá zástrčka Smartplug

*Při 2 oholeních tváře týdně, individuální výsledky se mohou lišit.

Položit prodejci otázku k produktu Braun Series X XT5200


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu Braun Series X XT5200