774 733 909 po-pá 9-17 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / TV AUDIO VIDEO / IT / Asus DSL-AC55U - AC1200 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router
Navigace: Elektrospecialista.cz / TV AUDIO VIDEO / IT
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Asus DSL-AC55U - AC1200 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router

Asus DSL-AC55U - AC1200 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router
2.199 Kč s DPH
1.817 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 0,00 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem méně jak 3 ks


Parametry produktu Asus DSL-AC55U - AC1200 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router

Popis produktu Asus DSL-AC55U - AC1200 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router

Wi-Fi router

Router Asus DSL-AC55U není pouhý prostředek k zajištění stabilního a rychlého internetového připojení. Jde o praktického pomocníka, se kterým můžete pohodlně streamovat videa, hrát online hry a dostat se ke svým souborům odkudkoliv na světě. Připojte k němu svá zařízení buď bezdrátově, nebo pomocí kabelů přes ethernetové porty. Na kompaktní krabičce najdete porty WAN pro DSL i multifunkční USB konektor pro připojení tiskáren, úložných disků a podobně.

Snadný vzdálený přístup k souborům

Díky dvěma WAN portům si můžete vybrat, zda zařízení chcete používat jako bezdrátový router, nebo raději DSL modem. Nastavení, synchronizaci dat i sdílení souborů vám usnadní aplikace ASUS AiCloud, abyste se ke svým datům dostali odkudkoliv a kdykoliv. S nástrojem Download Master vám půjde stahovat a streamovat zcela bez potíží. Pro ještě bezpečnější soukromý přístup k síti si nastavte VPN klienta s podporou protokolu PPTP/Open VPN.

Vysoká stabilita

Funkce AiRadar dokáže zvýšit výkon bezdrátového signálu pomocí doladění ASUS RF Fine-tuning. Můžete si proto vychutnat ještě širší pokrytí a znatelně zvýšenou rychlost datových přenosů.

Široké možnosti připojení

Router neslouží pouze k bezdrátovému připojení zařízení k internetu. Najdete na něm také ethernetové porty k rychlému a stabilnímu kabelovému propojení stolního počítače, herní konzole či chytrého televizoru. Přístroj můžete dle aktuálních potřeb používat jako DSL modem nebo samostatný Wi-Fi router. Mezi nimi pak snadno přepínáte ve zlomku vteřiny.

Gigabitový internet

Vlastní hardwarový modul v routeru umožní akceleraci NAT. V kombinaci s gigabitovým Ethernetem se dočkáte mimořádné rychlosti přenosu. Propustnost mezi WAN a LAN je více než 900 Mb/s, tedy zhruba 4,5× více než u běžných gigabitových routerů. Zapomeňte na zpomalování rychlostí, když děláte náročnější operace nebo streamujete video ve vysoké kvalitě.

Položit prodejci otázku k produktu Asus DSL-AC55U - AC1200 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu Asus DSL-AC55U - AC1200 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router