774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Zastřihovače / Zastřihovače chloupků / ECG ZH 1321 B
Navigace: Elektrospecialista.cz / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Zastřihovače / Zastřihovače chloupků
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

ECG ZH 1321 B

ECG ZH 1321 B
499 Kč s DPH
412 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 3,51 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem méně jak 3 ks


Parametry produktu ECG ZH 1321 B

Popis produktu ECG ZH 1321 B

Zatřihovač

Multifunkční zastřihovač
Multifunkční dobíjecí zastřihovač
20 délek střihu s jedním nástavcem 0,5 - 10 mm
Bezdrátové použití pro větší mobilitu a pohodlí
Snadné čištění pod tekoucí vodou

Multifunkční zastřihovač pro dokonalý styl
Pro perfektní střih nemusíte chodit do vyhlášeného barber shopu a také k němu nepotřebujete zastřihovač za tisíce. Představujeme vám multifunkční dobíjecí zastřihovač ECG ZH 1321, se kterým vždy dosáhnete skvělých výsledků jako od skutečného profesionála.

Holení, tvarování a zastřihování, nic z toho není problém. Stačí strojek jen nastavit a během chvilky budete jak ze škatulky.

Zvládne až 20 délek střihu
S jedním nástavcem zvládne zastřihovač ECG vytvořit až 20 délek střihu, a to v rozpětí od 0,5 do 10 mm. Požadovanou délku snadno nastavíte otočným kolečkem. Po nastavení se zvolená délka automaticky uzamkne, takže nehrozí, že by se během používání změnilo její nastavení. Šířka střihu je 30 mm. Přístroj je skutečně multifunkční, protože si poradí dokonce i s intimními partiemi. Manipulaci s ním usnadňuje jeho celkové ergonomické provedení.

Skvělé výsledky zaručují nože z kvalitní nerezové oceli, která je šetrná k pokožce. Aby byl kontakt s pokožkou co nejhladší, mají čepele zaoblené hroty. Nemusíte se tedy bát poranění.

Vyčistíte ho za pár minut
Maximální pohodlí a svobodu během zastřihování zajišťuje bezdrátové použití, při kterém vydrží ECG ZH 1321 v provozu až 30 minut. Plné nabití trvá 8 hodin a provádí se přes přiložený USB kabel. Samozřejmostí je praktický indikátor dobíjení. Nejlépe uděláte, pokud strojek necháte v zásuvce přes noc a ráno bude připravený k použití.

Kompaktní rozměry a akumulátorové provedení dělají ze zastřihovače ECG skvělého společníka na cesty. Svůj vzhled tak budete mít stále pod kontrolou.

Součástí balení je příslušenství určené k údržbě zastřihovače. Kromě již zmiňovaného USB kabelu v něm naleznete čisticí kartáček, lahvičku s olejem a hřebenový nástavec. K nenáročné údržbě přispívá možnost opláchnutí pod tekoucí vodou.

Položit prodejci otázku k produktu ECG ZH 1321 B


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu ECG ZH 1321 B