774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Ústní hygiena / Oral-B Vitality 150 Cross action black
Navigace: Elektrospecialista.cz / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Osobní péče / Ústní hygiena
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Oral-B Vitality 150 Cross action black

Oral-B Vitality 150 Cross action black
699 Kč s DPH
578 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 3,51 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem méně jak 3 ks


Parametry produktu Oral-B Vitality 150 Cross action black

Popis produktu Oral-B Vitality 150 Cross action black

Elektrický zubní kartáček

elektrický zubní kartáček • oscilačně-rotační 2D technologie čištění zubů (7600 oscilačních pohybů za minutu) • 1 čisticí program (denní) • 2minutový časovač (4× 30 s) • odstraňování až o 100 % více zubního plaku (než v případě používání manuálního zubního kartáčku)

Péči o zuby rozhodně není radno zanedbávat. A právě proto je tady Oral-B Vitality 150 – elektrický kartáček, s nímž si vyčistíte zuby opravdu důkladně. V porovnání s manuálním zubním kartáčkem s ním odstraníte až o 100 % více plaku. Využívá totiž moderní oscilačně-rotační 2D technologii čištění, která vytváří 7600 oscilačních pohybů za minutu.

Součástí balení je 1 rukojeť zubního kartáčku a k tomu hned 2 kartáčkové hlavy. Máte zde tedy k dispozici jednu hlavu na výměnu, popř. můžete elektrický zubní kartáček využívat i se svým partnerem či partnerkou.

Tento oscilačně-rotační zubní kartáček vám přinese klinicky ověřenou špičkovou čistotu ústní dutiny. Přispěje k tomu i časovač zabudovaný v rukojeti, který pomáhá dodržovat dostatečnou dobu čištění (2 minuty, což je čas, který doporučují zubní lékaři).

O tom, že je třeba změnit oblast čištění, vás kartáček ve vhodnou dobu sám upozorní – prostřednictvím jemných vibrací, které spustí každých třicet sekund.

Pro správné fungování elektrického zubního kartáčku je třeba tohoto šikovného pomocníka včas nabíjet a také u něj po uplynutí určité doby měnit kartáčkovou hlavici. Na nic z toho ale nemusíte myslet, neboť vás Oral-B Vitality 150 na vše podstatné ve správný čas upozorní zcela automaticky.

Nabíjení kartáčku probíhá v praktickém dobíjecím stojánku.

Položit prodejci otázku k produktu Oral-B Vitality 150 Cross action black


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu Oral-B Vitality 150 Cross action black