774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Kuchyňské spotřebiče / Kuchyňské roboty a příslušenství / Kuchyňské roboty / Eta 0023 90110 Gratussino R.U.R. - vystavený kus
Navigace: Elektrospecialista.cz / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Kuchyňské spotřebiče / Kuchyňské roboty a příslušenství / Kuchyňské roboty
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Eta 0023 90110 Gratussino R.U.R. - vystavený kus

Akce Doprava ZDARMA
Eta 0023 90110 Gratussino R.U.R. - vystavený kus
6.990 Kč s DPH
5.777 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 3,51 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Poslední vybalený kus


Parametry produktu Eta 0023 90110 Gratussino R.U.R. - vystavený kus

výkon [ W ]: 1000
příslušenství: hnětení, šlehání, krájení, mixér, masomlýnek, strouhání, krouhání, mísení, plnění uzenin, tvořítko na cukroví, výroba zmrzliny

Popis produktu Eta 0023 90110 Gratussino R.U.R. - vystavený kus

Kuchyňský robot

Kdyby slovo ROBOT před sto lety ve hře bratří Čapků nezaznělo, těžko odhadovat, jak bychom dnes jednoho z našich nejoblíbenějších pomocníků nazývali. Jako výraz vděku, úcty a obdivu k inovacím vznikla limitovaná kolekce multifunkčního kuchyňského robota ETA Gratus R.U.R., který tak z praktického pomocníka povýšil na sběratelský kousek. Pro dodržení symboliky dvou bratří se této pocty dostalo také neméně oblíbenému modelu ETA Gratussino.

Limitovaná kolekce R.U.R. vyniká originálním designem s unikátními prvky vytvořenými speciálně pro tuto příležitost. Dobu z počátku minulého století však připomíná jen zvenčí – uvnitř stále skrývá to, proč se kuchyňské roboty ETA drží již několikátým rokem na prvních příčkách nejprodávanějších produktů v kategorii multifunkčních kuchyňských spotřebičů.

Užitečný pomocník do vaší kuchyně
Multifunkční kuchyňský robot ETA Gratussino R.U.R. vás nadchne planetárním systémem míchání a bohatou výbavou, tedy kombinací, která je zárukou perfektního výsledku a široké škály praktických dovedností. Umí šlehat, mísit i uhníst těsto, poradí si se strouháním zeleniny a ořechů, ale i s mletím masa, plněním uzenin, přípravou masových trubiček Kebbe či vyráběním strojového cukroví. Kromě toho dokáže připravit domácí zmrzlinu a aby toho nebylo málo, nabrousí všechny kovové nože ve vaší kuchyni.


Stane se vaší pravou rukou
Ovládání pomocí otočného regulátoru je jednoduché a plynulé, a tak si snadno nastavíte optimální rychlost i intenzitu zpracování surovin. Pulzní spínač pak zajistí okamžitý maximální výkon. Provoz je přitom doprovázen světelnou signalizací.

Pohodlná je také výměna nástavců, kterou usnadňuje aretace výkyvného ramene. To je navíc opatřeno bezpečnostním systémem, a tak se robot nespustí, pokud je rameno v odklopené poloze. Robot dále disponuje bezpečnostní tepelnou pojistkou proti přehřátí motoru a protiskluzovými nožkami, které zajišťují stabilitu na pracovní ploše.

Stejně snadná jako manipulace je také údržba robota – nekovové příslušenství lze jednoduše mýt v myčce na nádobí.

Planetární systém míchání
Planetární systém míchání zajistí kvalitnější a systematičtější zpracování všech surovin. Výkonný 1000W motor se stabilizátorem navíc udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení. O dlouhou životnost převodovky se pak postarají kovová převodová kola.

V těle robota se skrývá i prostor pro uschování napájecího kabelu.

Bohaté příslušenství
Robot Gratussino je vybaven velkou nerezovou mísou o objemu 4,5 l, která je opatřena průhledným krytem s otvorem pro přidávání surovin za chodu. V balení najdete kromě hnětacího háku také nastavitelnou šlehací metlu a mísící metlu pro snadnou přípravu těst, krémů a pomazánek. Základní výbavu doplňuje skleněný mixér o objemu 1,4 l, který nepohlcuje barvy a pachy a nechybí ani mlýnek na maso o průměru 54 mm se třemi velikostmi mlecích destiček, nástavcem na plnění domácích klobásek a jitrnic, nástavcem na trubičky Kebbe a praktickým tvořítkem na cukroví. Nechybí ani strouhací nástavec se čtyřmi ostrými struhadly (na saláty, brambory, sýr, strouhanku a jiné), nástavec na výrobu domácí zmrzliny, ledového krému a mraženého jogurtu a praktický ocílkový brousek nožů pro rychlé nabroušení nerezových ostří i kvalitních nožů z tvrzené oceli.


Nepostradatelnou součástí jsou také praktické doplňky, které usnadní výměnu příslušenství i jeho používání – například plastová násypka, pěchovadlo, průhledný kryt na mísící mísu a uvolňovací klíče. Další příslušenství můžete dokoupit, a škálu funkcí tak ještě rozšířit.

Prodloužená záruka
ETA na tento produkt navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor.


Technické parametry:
Objem hlavní nádoby 4.5 l
Ovládání mechanické-knoflíkové
Plynulá regulace rychlosti Ano
Pulzní spínač Ne
Funkce a příslušenství robota hnětení
Funkce a příslušenství robota šlehání
Funkce a příslušenství robota krájení
Funkce a příslušenství robota krouhání
Funkce a příslušenství robota mixér
Funkce a příslušenství robota strouhání
Funkce a příslušenství robota mísení
Funkce a příslušenství robota masomlýnek
Funkce a příslušenství robota tvořítko na cukroví
Funkce a příslušenství robota plnění uzenin
Funkce a příslušenství robota výroba zmrzliny
Planetární systém míchání Ano
Příkon robota 1000 W
Materiál nádoby nerez
Retro Ne

Položit prodejci otázku k produktu Eta 0023 90110 Gratussino R.U.R. - vystavený kus


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu Eta 0023 90110 Gratussino R.U.R. - vystavený kus