774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Kuchyňské spotřebiče / Kuchyňské roboty a příslušenství / Příslušenství k robotům / Eta 0028 95030 nástavec na strouhání
Navigace: Elektrospecialista.cz / DROBNÉ SPOTŘEBIČE / Kuchyňské spotřebiče / Kuchyňské roboty a příslušenství / Příslušenství k robotům
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Eta 0028 95030 nástavec na strouhání

Eta 0028 95030 nástavec na strouhání
1.199 Kč s DPH
991 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 0,00 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem více jak 3 ks


Parametry produktu Eta 0028 95030 nástavec na strouhání

Popis produktu Eta 0028 95030 nástavec na strouhání

Nástavec na strouhání

Strouhací nástavec lze použít pouze společně s převodovkou ETA 0028 99999, která není součástí balení.

Praktický strouhací nástavec ke kuchyňským robotům ETA vám ušetří čas i ruce. Rozlučte se s dlouhavým strouháním brambor či mrkve na struhadle a nechte robota dělat práci za vás!

Díky strouhacímu nástavci robot nastrouhá zeleninu i ovoce rychle a na stejné kousky. Nezalekne se ani výroby domácí strouhanky, což vám pomůže zužitkovat starší pečivo.

Žádný nepořádek kolem
Díky velkému plnícímu otvoru (65 x 47 mm) je manipulace se surovinami velmi snadná a urychlí vám jejich vkládání. Pěchovadlo vám usnadní bezpečné zpracování suroviny do posledního kousku a jejich maximální využití.

S praktickým integrovaným ochranným krytem se vám už nikdy nestane, že by při strouhání odlétávaly kousky surovin z mixéru. Nakrájené suroviny budou padat vždy jen do misky, kterou položíte pod strouhací nástavec.

Široký výběr z použitelných struhadel
Nástavec obsahuje pět celonerezových diskových struhadel pro tenké i hrubé krájení, jemné a hrubé strouhání a trhací nástavec. Během několika málo minut budete mít nastrouhané brambory na bramboráky či brambůrky nebo nakrouhané zelí.

Údržbu i sestavení zvládne každý
Nasazování a sestavení strouhacího nástavce stejně tak jako výměna jednotlivých disků je velmi snadná a rychlá, zvládne tedy jednoduše úplně každý. Po skončení strouhání zajisté oceníte možnost mýt veškeré součásti v myčce na nádobí, takže úklid bude velmi jednoduchý. Strouhací nástavec je plně rozebíratelný a umožňuje snadnou údržbu v čistotě a čištění.

Příslušenství součástí balení
Strouhací nástavec obsahuje nástavec na tenké krájení a jemné plátky, nástavec na hrubé krájení, kterým vytvoříte silnější plátky. Dále nechybí nástavce pro jemné a hrubé strouhání pro jemné a silné proužky. S trhacím nástavcem jednoduše jemně nastrouháte brambory, sýr nebo připravíte domácí strouhanku.


Technické parametry:
Nezařazeno:
Typ příslušenství: kráječ, strouhač
Rozměry produktu:
Šířka: 19.5 cm
Výška: 28 cm
Hloubka: 19.5 cm
Hmotnost: 1.12 kg
Rozměry balíku:
Šířka: 26.5 cm
Výška: 20 cm
Hloubka: 18 cm
Hmotnost: 1.45 kg

Položit prodejci otázku k produktu Eta 0028 95030 nástavec na strouhání


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu Eta 0028 95030 nástavec na strouhání