774 733 909 po-pá 8-16 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE / Odsavače par / Podvěsné, výsuvné a vestavné / Faber INCA LUX 2.0 EV8 X A70
Navigace: Elektrospecialista.cz / VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE / Odsavače par / Podvěsné, výsuvné a vestavné
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Faber INCA LUX 2.0 EV8 X A70

Doprava ZDARMA
Faber INCA LUX 2.0 EV8 X A70
8.990 Kč s DPH
7.430 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 15,61 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem méně jak 3 ks


Faber INCA LUX 2.0 EV8 X A70

Parametry produktu Faber INCA LUX 2.0 EV8 X A70

elektronické ovládání: ano
hlučnost [ dB ]: 68
povrchová úprava: nerez
šířka [ cm ]: 70
výkon odtahu [ m3/h ]: 630
barevné provedení: nerez

Popis produktu Faber INCA LUX 2.0 EV8 X A70

Vestavný odsavač par - šíře 70 cm

Střízlivě funkcionalistická vestavná digestoř FABER INCA LUX v sobě elegantním způsobem spojuje luxus s moderními technologiemi. Neuvidíte ji, ale přesto se na ni můžete vždy spolehnout. Pomůže vám udržet čistý vzduch ve vaší kuchyni a užít si každé vaření na maximum.

Minimalistický vzhled podtrhuje nerezový spodní panel odsavače, pod kterým jsou ukryty kovové tukové filtry omyvatelné v myčce. Neplní však jen estetickou funkci, pomůže vám udržet digestoř v čistotě a navíc tlumí hluk. Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu krycího panelu.

Koncentrovaný proud vzduchu proudí mnohem rychleji a získává vlastnost strhávat sebou i páry v širším okolí sací zóny. Štěrbinové sání oceníte zejména u plně vestavných digestoří, které svým rozměrem varnou zónu nikdy zcela nepřekryjí. Veškerých par a pachů z vaření vás spolehlivě zbaví tichá a výkonná ventilační jednotka EVO s nízkou spotřebou energie. Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!

Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky. Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.

Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat nízkozdvihovými tlačítky. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství. Digestoř je také možné bezdrátově propojit s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat s maximálním komfortem přímo z ovládacího panelu varné desky. LED osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou.

Hlavní parametry
Úspornost: B
Barva: nerez
Šířka (cm): 70
Hmotnost přístroje (kg): 8.6
Hlučnost (dB): 52 | 62 | 68 | INT 70

šechny parametry - FABER INCA LUX 2.0 EV8 X A70
Výkon dle IEC 61591: 315 | 480 | 630 | INT 710
Hlučnost dle iec 60704-2-13: 52 | 62 | 68 | INT 70
Ovládání: nízkozdvihová tlačítka
Tukový filtr: kovový kazetový
Počet stupňů: 3+INT
Osvětlení: 2x LED diody 3000K
Výstupní hrdlo: 150 / 120
Maximální výstupní tlak: 510
Maximální příkon motoru: 250
Odsávání do komína: ano
Recirkulace: ano
Externí ventilační jednotka: ano
Intenzivní odsávání: ano
Energetická třída: B
Signalizace filtrů: ano
Dálkové ovládání premium: ano
Rekuperace: ano

Položit prodejci otázku k produktu Faber INCA LUX 2.0 EV8 X A70


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.