774 733 909 po-pá 9-17 hod.
info@elektrospecialista.cz
elektrospecialista
Elektrospecialista.cz / Katalog / VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE / Vestavné trouby / Gorenje BCS747S34X
Navigace: Elektrospecialista.cz / VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE / Vestavné trouby
Probíhá načítání kalkulačky, čekejte .....

Gorenje BCS747S34X

Energeticky stitek Doprava ZDARMA
Gorenje BCS747S34X
16.990 Kč s DPH
14.041 Kč bez DPH
Recyklační poplatek 68,97 Kč včetně DPH je obsažen v ceně produktu
Skladem méně jak 3 ks


Parametry produktu Gorenje BCS747S34X

energetická třída: A+
Vnitřní objem [ litry ]: 73
elektronické ovládání: ano
display: ano
gril: ano
horký vzduch: ano
vaření v páře: ano
výška [ cm ]: 59,5
šířka [ cm ]: 59,5
hloubka [ cm ]: 54,6
teleskopický výsuv: ano
příkon [ W ]: 3400
barevné provedení: nerez černé sklo
Samostatná: ano

Popis produktu Gorenje BCS747S34X

Vestavná trouba

Vestavná parní trouba Gorenje BCS747S34X je nabitá moderními funkcemi a je tak ideálním pomocníkem i do vaší kuchyně. Vyzkoušejte například výkonný gril nebo rychlý předehřev trouby na 200 °C již za 6 minut. Vše nastavíte ergonomicky tvarovanými knoflíky, na dotykově ovládacích hodinách Icon Touch se vám poté zobrazí teplota uvnitř trouby i nastavená funkce. Tento mistrovský kousek od oblíbené značky Gorenje se pyšní zařazením do vysoce úsporné energetické třídy A+.

Elegantní design i maximální kvalita
Trouba svým klenutým tvarem připomíná tradiční kamna na dřevo. Tento jedinečný tvar umožňuje horkému vzduchu proudit kolem připravovaného jídla rovnoměrně. Pro vás to znamená vynikající výsledky pečení za každé situace. Značka Gorenje je na trhu už dlouho a ví, že pro bezproblémový chod trouby je velmi důležitá i kvalita použitého materiálu. Gorenje BCS747S34X je proto vyrobena z mimořádně odolného materiálu SilverMatte, který snese i extrémní teplo 500 °C. Interiér pokrývá rovnou trojnásobný nátěr, jež poskytuje dodatečnou izolaci.

Extra velký prostor
Potřebujete péct větší množství jídla na více plechách současně a obáváte se, zda se vám vše do trouby vejde? Nemusíte, v této troubě totiž o místo není nouze. Díky extra velkému objemu 73 l patří mezi největší trouby dostupné na trhu. Umožňuje využít až 5 úrovní současně.

Příslušenství:
Perforovaný parní pekáč
1× hluboký smaltovaný plech
1× mělký smaltovaný plech
Rošt trouby
Plně výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni
Nádoba na vodu: 1,3 l

HomeMade Plus – tvar trouby inspirovaný tradiční pecí na dřevo
Trouba, která je nyní ještě prostornější, má oválný tvar, který napodobuje tradiční pece na dřevo. To umožňuje optimální cirkulaci vzduchu kolem pečeného jídla, aby bylo jemné a šťavnaté zevnitř a úžasně křupavé zvenčí. Vzduch v 73 litrové troubě se zapuštěnými stranami je ještě lépe distribuován, což snižuje výskyt chladných míst, které způsobují nerovnoměrné zhnědnutí. Speciální dynamika proudění vzduchu poskytuje vynikající podmínky pro profesionální pečení na jedné nebo na více úrovních současně.

Dvojité topné těleso PerfectGrill
Nejlepších výsledků pečení se dosahuje při pečení kombinací větších a menších topných těles, kde menší je umístěno uvnitř většího tělesa. Inteligentní umístění ohřívacích těles umožňuje optimální rozložení tepla a poskytuje výborné výsledky pečení, takže jídlo je krásně křupavé ze všech stran. Variabilní kombinace ohřívačů umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa, nebo vnějšího, nebo obou najednou, v závislosti od připravovaného jídla.

Programování doby vaření
Dotykově ovládané programovací hodiny se zobrazením teploty v troubě a zvolené funkce trouby IconTouch umožňují nastavit délku pečení nebo odložený start, kde určíte dobu pečení a čas, kdy chcete mít své jídlo upečené. U obou časových nastavení se trouba po dosažení limitu sama vypne. Také můžete zvolit klasickou kuchyňskou minutku, bez automatického vypnutí.

SousVide program pečení ve vakuových sáčcích
Jeden krok ke křehkému a šťavnatému jídlu Metoda „sous vide“ připraví jídlo tak, aby se zachovaly vitamíny, minerály a ostatní živiny. Kombinace páry a nízkých teplot umožňuje připravit jídlo ve vakuových sáčcích, které učiní maso šťavnatým a křehkým a zeleninu hladkou a pevnou.

PureSteam žádná voda, jen pára
Kombinované parní trouby Gorenje disponují vynikajícím parním výkonem, který produkuje páru bez kapek vody. Díky parnímu generátoru vaří parní trouby Gorenje úplně bez vody, generátor extrahuje páru z vody, která je tak úplně čistá. Pára je distribuována po celé troubě, bez kapek vody, které by mohly zkazit jídlo tím, že by bylo mokré. Je též ideální pro rozmrazování, protože teplo páry rovnoměrně obklopuje pokrm bez vytváření horkých míst.

MultiSteam a MultiFlow 360°
Technologie MultiFlow 360° zaručuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Díky šikovně umístěným větracím otvorům na zadní stěně a jedinečnému zaoblenému tvaru trouby, se vzduch šíří rovnoměrně po celé troubě. Ventilátor umožňuje horkému vzduchu cirkulovat po celém objemu trouby, čímž se jídlo dokonale upeče ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu umožňuje současné pečení až na 5 úrovních bez míchaní vůní a chutí. U parní trouby je ventilačními otvory vháněná i pára, která je díky cirkulaci MultiSteam rovnoměrně rozváděná uvnitř trouby. Jedna nádrž na vodu je dostatečná pro celý proces vaření, takže není třeba dalšího otevírání trouby, což šetří čas, energii a zlepšuje celkový výsledek vaření v páře.

GentleClose tlumené zavírání dveří trouby
Dvířka trouby lze zavřít pouhým jemným dotykem, bez jakýchkoliv zvuků

AquaClean čištění
Díky zcela novému povrchu u všech nových trub Gorenje se výrazně zlepšila funkce AquaClean. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Vše, co je třeba udělat, je nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Výsledky jsou viditelné na celém povrchu vnitřku trouby a také na plechách či pekáčích. Mastnota a zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí, pak je stačí jednoduše otřít hadříkem.

SilverMatte 100% smalt
Kvalita a typ smaltu jsou pro chod trouby mimořádně důležité. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní teplo, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikro pórů jsou povrchy trouby a plechů odolné vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnám či páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Díky tomu zůstane interiér trouby vždy bezpečný a sterilní.

Dynamické chlazení trouby DC+
Systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje exteriér trouby a zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač ochlazuje vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Systém chlazení DynamiCooling+ se aktivuje po vypnutí trouby.

Rychlý předehřev trouby
Kouzelně rychlý, šetří čas i energii. Trouba dosáhne teploty až 200 °C už za 6 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Ideálně pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelné a zvukové znamení vás upozorní, když trouba dosáhne požadované teploty.

Naservírujte své pokrmy jako ve špičkové restauraci
Funkce pro ohřívání talířů. Ohřáté talíře brání ztrátě chuti a zajišťují, že každé sousto jídla chutná tak dobře, jak by mělo. Naservírujte své pokrmy jako ve špičkové restauraci. Funkce nahřeje vaše talíře na 60 °C a uchová jejich teplotu až do doby servírování. Můžete si tak dopřát profesionální podávání i v soukromí svého domova. Teplotu můžete regulovat v rozsahu 30 a 80 °C.

Připraveno pro XXL recepty
Prostornější trouby umožňují péct větší množství jídel – a to nejen díky cirkulaci vzduchu na více úrovních, ale také kvůli 46 cm širokým plechům na pečení, které usnadňují současné a rovnoměrné pečení velkého množství potravin.

Velký prostor
Zvětšený objem trouby umožňuje přípravu i většího množství jídla najednou. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř trouby zcela volně a díky velkému objemu BigSpace zvládnete snadno upéct například i velkou krůtu.

Automatické a rychlé odstraňování vodního kamene v troubě
Funkce odstraňování vodního kamene pracuje automaticky. V případě potřeby vás trouba upozorní, že je třeba spustit proces odstraňování vodního kamene. Délka trvání samotného procesu odvápňování trvá po přidání speciálního roztoku na odvápňování pouze 1 hodinu.

Všeobecné
Druh spotřebiče
Trouba
Typ trouby
Kombinovaná parní trouba
Produktová linie
Řada Superior
Energetická třída
A+
Barva spotřebiče
Nerez
TouchFree inox úprava proti otiskům prstů
Ne
Materiál vnitřního prostoru
SilverMatte mimořádně odolný smalt v troubě
Zavírání dvířek
GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby
HomeMade Plus tvar trouby
Ano
Účinnost
Objem trouby
73 l
Regulace teploty v troubě - max. teplota
230 °C
Objem zásobníka na vodu
1.3 l
Ovládání
Způsob ovládání trouby
Elektronické ovládání
Programovací hodiny
IconTouch - dotykově ovládané programovací hodiny se zobrazením teploty v troubě a funkce trouby
Tvar knoflíků ovládání
Ergonomické knoflíky
Způsoby ohřevu
Způsob ohřevu trouby
Rychlý předohřev trouby
Způsob ohřevu trouby
Spodní a horní topné těleso
Způsob ohřevu trouby
Infra grilovací těleso
Způsob ohřevu trouby
Infra gril a ventilátor
Způsob ohřevu trouby
Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem
Způsob ohřevu trouby
Kruhové topné těleso
Způsob ohřevu trouby
Eco funkce
Způsob ohřevu trouby
AquaClean
Způsob ohřevu trouby
Rozmrazování
Způsob ohřevu trouby
Silná pára
Způsob ohřevu trouby
Vaření v páře
Vlastnosti
Osvětlení trouby
Boční jednostranné
Plochý povrch vnitřního skla dvířek
Odnímatelné vnitřní sklo dvířek trouby s plochým povrchem
Sklopné horní topné těleso
Ne
Pečení na více plechách současně
Ano
Multiflow 360˚ rovnoměrná cirkulace vzduchu umožňuje pečení až na 5 plechách najednou
Ano
PureSteam - vaření v čisté páře bez kapek vody
Ano
MultiSteam 360˚ - rovnoměrná distribuce páry
Ano
Automatický program odvápnění
Ano
SousVide
Ano
Výbava
Vedení plechů v troubě
Plně výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni
Otoční grilovací rožeň
Ne
Pekáče
1 hluboký smaltovaný plech
1 mělký smaltovaný plech
1 perforovaný parní pekáč
Rošt trouby
1 ks
Termosonda pro pečení
Ne
Bezpečnost
Zasklení dvířek
Čtyřnásobné prosklené dveře trouby s jedním tepelným deflektorem
Teplota dveří trouby
Ultra chladné dvířka Quadro
Termoelektrická pojistka
Ano
Zámek dveří
Příprava pro mechanický dětský zámek dveří
Chladicí ventilátor
Dynamický chladicí systém - DC+
Technické parametry
Spotřeba energie s nuceným oběhem vzduchu
0.701 kWh
Příkon
3.4 kW
Šířka spotřebiče
595 mm
Výška spotřebiče
595 mm
Hloubka spotřebiče
546 mm
Šířka vest. otvoru min.
560 mm
Výška vest. otvoru min.
590 mm
Hloubka vest. otvoru min.
550 mm
Šířka obalu spotřebiče
635 mm
Výška obalu spotřebiče
691 mm
Hloubka obalu spotřebiče
680 mm
Brutto hmotnost
46.6 kg
Netto hmotnost
42.3 kg
Elektrické připojení
220/400 V
Art.nb.
591552

Položit prodejci otázku k produktu Gorenje BCS747S34X


Můžete se nás dotázat na technické informace o výrobku nebo i na možnost lepší ceny.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

Alternativní zboží

Alternativy produktu Gorenje BCS747S34X

Electrolux EOE7P31Z
Porovnat
Na dotaz
16.490 Kč
Doprava ZDARMA
AEG BPE558370M
Porovnat
Skladem více jak 3 ks
17.950 Kč
Akce
AEG BEK546320M
Porovnat
Skladem méně jak 3 ks
16.990 Kč
Doprava ZDARMA
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.